آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
نوجوانان کیاکلا دلنوشته خود به امام رضا(ع) را قرائت کردند PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۲۰

در مراسمی به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کیاکلا کودکان این شهر دلنوشته خود به امام رضا(ع) را قرائت کردند

 

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران ، طی مراسمی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کیاکلا جشن میلاد امام رضا(ع) همراه با قرائت دلنوشته دانش آموزان خطاب به امام هشتم برگزار شد.

غلامرضا خلیلی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کیاکلا با بیان این مطلب گفت: با هماهنگی های به عمل آمده با آموزش و پرورش  و مدیران مدارس کیاکلا ، برنامه های فرهنگی و هنری متنوعی در کانون برای دانش آموزان در این مرکز برگزار می شود که خوشبختانه استقبال چشمگیری مخاطبان نشان دهنده موفقیت آمیز بودن این برنامه ها است.

وی تصریح کرد: قرائت دلنوشته دانش آموزان و نوجوانان مقطع ابتدایی همراه با برگزاری جشن میلاد امام هشتم ، اجرای سرود و دکلمه و برگزاری نمایشگاه خوشنویسی در مورد شخصیت برجسته امام رضا(ع) از جمله برنامه های اجرا شده در این مرکز در دهه کرامت بود .

خلیلی  خاطرنشان کرد:  در راستای آشنایی کودکان و نوجوانان با معارف دینی و معنوی برنامه های متوع و گسترده ای در طول سال به مناسبت های مختلف در این مرکز صورت می گیرد.

چکیده ایی از دلنوشته چند تن از کودکان کیاکلا :

فاطمه زهرا حمزه: آقا امام رضا به شما تبریک می گویم .دوست دارم به مناسبت  ولادت شما امام بزرگوار در حرمتان بودم ومثل آهو به دامنتان پناه می بردم وبا شما درددل می کردم یا امام رضا (ع)،خسته از راه میان ماشین،در کنارپدرم خوابیدم ،پلک هایم که به هم افتاده،خواب یک صحن کبوتر دیدم،صبح که دو چشم واشد،شادمان مثل گلی خندیدم،آخر از پنجره ی توی اتاق،گنبد زرد رضا را دیدم،دل من مثل کبوترپر زد،رفت بر شانه گلدسته نشست،بغضم آینه شد،اما نشکست.

مینا خانگل نژاد:سلام به امام مهربان که دوست تمام بچه هایی،مابچه ها به خودمان افتخار میکنیم ،مهمترین آرزوی من این است که یک روزی به حرم شما بیایم واین آرزوی من برآورده شودآقا جان از شما می خواهم که همه مریضها را شفا بدهی ومادر بزرگ مرا هم شفا بدهی.آمین

فائزه خراسانی:یا امام رضا،خیلی دوستت دارم چطوری بگم،آن قدر زیاد که قابل توصیف نیست کاشکی شما هم مثل آن آهو ضامن من باشی ،دوست دارم به حرمت بیام نماز بخو.نم و به ضریحت دست بزنم.

فاطمه قاسمی:یک روز مانده به ولادت باشکوه شما خیلی دوست داشتم بیام خونتون،یک کاری کن تا یک هفته دیگر به حرمت بیام وصورت ماهت را ببینم.

زهرا خمسیه:امام عزیز من امروز در کانون نشسته هستم ودارم برای شما نامه می نویسم من امسال به زیارتت نیامدم اما ای امام مهربون کاش جاروکشی صحن نصیبم می شد.حاضرم با مژه هایم صحن را جارو بزنم امام عزیز حاجت مارا رد مکن هر چند روسیاه ایم.

 

 

 

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۵۴
 

رای گیری

نظر شما درباره سایت